O firmie

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku farmaceutycznym od roku 1994. Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją oraz rejestracją leków na naszym rynku.

 

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie polskiemu odbiorcy leków o jak najwyższej jakości, po przystępnych cenach.

 

W tym też celu bardzo starannie dobieramy naszych partnerów handlowych. Obecnie są to m. in. znane na rynku farmaceutycznym firmy: PERRIGO (USA), ACON (USA), KABCO (USA), RADIANT INNOVATION (Taiwan), VALEO CORPORATION (Taiwan), TAI-DOC TECHNOLOGY CORPORATION (Taiwan), KONTART COMPANY (USA) oraz MARS MEDICAL PRODUCTS CO. (Taiwan), gwarantujące doskonałą jakość oraz terminowość dostaw.

 

Oferowana przez nas gama produktów została starannie dobrana uwzględniając zarówno potrzeby, jak i specyfikę polskiego odbiorcy. Jednocześnie stale rozwijamy oraz unowocześniamy naszą ofertę handlową tak, abyśmy jak najpełniej mogli spełniać oczekiwania rynku.

 

Wszystkie wprowadzane przez nas na rynek produkty są starannie dobrane oraz posiadają wymagane Świadectwa Rejestracji. Nasze wieloletnie starania sprawiły, iż oferowane przez nas produkty są doskonale rozpoznawane oraz w pełni zaakceptowane przez polskiego nabywcę. Świadczy o tym dobitnie wielkość oraz dynamika wzrostu sprzedaży. Jednak nie ustajemy w naszych wysiłkach, mających na celu pozyskanie nowych odbiorców.

Stale rozwijamy naszą sieć wykwalifikowanych przedstawicieli regionalnych. To oni mają za zadanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie potrzebne są dodatkowe informacje o naszej ofercie.

 

Starannie dobieramy także firmy zajmujące się dostarczaniem naszych produktów do końcowego nabywcy. Naszą główną domeną jest sprzedaż leków OTC (over-the-counter) - leków bez recepty, których sprzedaż w nowoczesnych kanałach dystrybucji rośnie najszybciej. Nasza oferta jest obecna we wszystkich liczących się na rynku hurtowniach farmaceutycznych. Dla firm współpracujących oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Zapewniamy także wsparcie marketingowe dla naszych produktów. Organizowane przez nas promocje i pokazy są nie tylko "zwykłą" reklamą, dają również okazję do zapoznania się z naszą ofertą szerokiemu gronu odbiorców.

 

Od chwili powstania OMEGA REX rozwija się dynamicznie jako jednorodny organizm o zwartej strukturze organizacyjnej. Taka strategia zapewnia możliwość pełnej kontroli działań, prowadzonych w całej Polsce.

 

Walka o udział w rynku nie przesłania nam głównego celu, jakim jest jakość oferowanych przez nas usług oraz dostarczanie pacjentowi potrzebnego mu produktu do każdego zakątka kraju w jak najkrótszym czasie.

 

Przestrzegając kodeks etyczny reklamy leków, nie będziemy Państwa przekonywać, iż nasze leki są jedyną Państwa alternatywą, gdyż nie byłoby to zgodne z prawdą. Nie będziemy również sugerować ich wyższości nad innymi lekami, gdyż to również byłaby kwestia sporna, jak i subiektywna. Pragniemy jedynie skierować Państwa uwagę na zainteresowanie się naszymi produktami, wypróbowanie ich skuteczności oraz porównanie kosztów ich nabycia z cenami zakupu leków konkurencyjnych.


Pozdrawiamy i zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą firmą.